Varukorg

Foder för smådjur

Alla smådjur och gnagare har sina egna särskilda behov. Därför är det viktigt att ge sitt djur rätt foder. På zooplus har vi foder för alla smådjur, så att ditt marsvin, din kanin eller lilla hamster får det den behöver.

1 - 48 av 198 resultat
1 - 48 av 198 resultat
1 - 48 av 198 resultat
product items have been changed
zooplus favorit
2 varianter
38,00 kr
190,00 kr / kg
Rating: 3.4/5(8)
37,00 kr
528,60 kr / kg
Rating: 4.2/5(5)

Dina fördelar

Aktivera zooplus Relax och spara 5% varje gång
Över 10 miljoner kunder litar på oss
Över 8 000 produkter att välja mellan
zooplus favorit
4 varianter
769,00 kr
96,10 kr / kg
Rating: 4.8/5(738)
-9.68%
Individuellt
62,00 kr
56,00 kr
350,00 kr / kg
53,20 kr
Rating: 5/5(1)
zooplus Relax
6 varianter
299,00 kr
99,70 kr / kg
284,05 kr
Rating: 4.8/5(4)
zooplus Relax
2 varianter
125,00 kr
50,00 kr / kg
Rating: 4.1/5(8)
2 varianter
32,00 kr
80,00 kr / kg
30,40 kr
Rating: 3.5/5(2)
zooplus Relax
zooplus favorit
4 varianter
209,00 kr
119,40 kr / kg
Rating: 4.8/5(738)
zooplus favorit
Bunny DvärghamsterDröm Expert - 500 g
2 varianter
139,00 kr
278,00 kr / kg
132,05 kr
Rating: 4.8/5(6)
zooplus Relax
2 varianter
-13.33%
Individuellt
75,00 kr
65,00 kr
21,70 kr / kg
Rating: 5/5(2)
31,00 kr
387,50 kr / kg
29,45 kr
Rating: 5/5(1)
zooplus Relax
2 varianter
-5.2%
Individuellt
250,00 kr
237,00 kr
47,40 kr / kg
Rating: 4.1/5(8)
3 varianter
-7.65%
Individuellt
183,00 kr
169,00 kr
41,70 kr / kg
Rating: 4.3/5(447)
zooplus favorit
2 varianter
-9.65%
Individuellt
114,00 kr
103,00 kr
171,70 kr / kg
Rating: 3.4/5(8)
2 varianter
-13.33%
Individuellt
75,00 kr
65,00 kr
21,70 kr / kg
Rating: 5/5(1)
6 varianter
169,00 kr
112,70 kr / kg
160,55 kr
Rating: 4.8/5(4)
zooplus Relax
2 varianter
-9.03%
Individuellt
144,00 kr
131,00 kr
87,30 kr / kg
Rating: 3.6/5(8)
2 varianter
98,00 kr
233,30 kr / kg
Rating: 3.6/5(7)
139,00 kr
278,00 kr / kg
132,05 kr
Rating: 4.3/5(3)
zooplus Relax
zooplus favorit
Bunny DvärghamsterDröm Expert - Ekonomipack: 2 x 500 g
2 varianter
-5.04%
Individuellt
278,00 kr
264,00 kr
264,00 kr / kg
250,80 kr
Rating: 4.8/5(6)
zooplus Relax
2 varianter
31,00 kr
516,70 kr / kg
Rating: 4.6/5(5)
169,00 kr
112,70 kr / kg
160,55 kr
Rating: 5/5(2)
zooplus Relax
zooplus favorit
4 varianter
-3.35%
Individuellt
418,00 kr
404,00 kr
115,40 kr / kg
Rating: 4.8/5(738)
2 varianter
88,00 kr
586,70 kr / kg
83,60 kr
Rating: 5/5(3)
zooplus Relax
zooplus favorit
Versele-Laga Crispy Müsli Rabbits kaninfoder - Ekonomipack: 2 x 2,5 kg
4 varianter
-10.66%
Individuellt
122,00 kr
109,00 kr
21,80 kr / kg
Rating: 4.4/5(275)
6 varianter
171,00 kr
114,00 kr / kg
162,45 kr
Rating: 4.4/5(12)
zooplus Relax
73,00 kr
73,00 kr / st
Rating: 4.4/5(11)
2 varianter
409,00 kr
45,40 kr / kg
Rating: 2.6/5(72)
2 varianter
-9.68%
Individuellt
93,00 kr
84,00 kr
466,70 kr / kg
Rating: 4.6/5(5)
2 varianter
-9.82%
Individuellt
112,00 kr
101,00 kr
84,20 kr / kg
Rating: 2.7/5(6)
3 varianter
252,00 kr
100,80 kr / kg
Rating: 4.2/5(5)
-9.68%
Individuellt
62,00 kr
56,00 kr
350,00 kr / kg
53,20 kr
Not Rated
zooplus Relax
249,00 kr
83,00 kr / kg
236,55 kr
Rating: 5/5(1)
zooplus Relax
-4.14%
Individuellt
338,00 kr
324,00 kr
108,00 kr / kg
307,80 kr
Rating: 5/5(2)
zooplus Relax
2 varianter
25,00 kr
25,00 kr / kg
Rating: 5/5(1)
-5.04%
Individuellt
278,00 kr
264,00 kr
264,00 kr / kg
250,80 kr
Rating: 4.3/5(3)
zooplus Relax
2 varianter
169,00 kr
33,80 kr / kg
160,55 kr
Rating: 5/5(1)
zooplus Relax
2 varianter
404,00 kr
80,80 kr / kg
Rating: 4.8/5(4)
3 varianter
219,00 kr
125,10 kr / kg
208,05 kr
Rating: 4.4/5(92)
zooplus Relax
3 varianter
61,00 kr
45,20 kr / kg
Rating: 4.3/5(447)
2 varianter
-4.17%
Individuellt
192,00 kr
184,00 kr
76,70 kr / kg
174,80 kr
Rating: 3.5/5(2)
zooplus Relax
31,00 kr
387,50 kr / kg
29,45 kr
Not Rated
zooplus Relax
-3.7%
Individuellt
378,00 kr
364,00 kr
121,30 kr / kg
345,80 kr
Rating: 5/5(3)
zooplus Relax
146,00 kr
146,00 kr / kg
Rating: 5/5(3)
3 varianter
649,00 kr
43,30 kr / kg
Rating: 4.3/5(447)
2 varianter
209,00 kr
52,30 kr / kg
Rating: 4.5/5(4)
zooplus favorit
Versele-Laga Crispy Müsli Rabbits kaninfoder - 2,5 kg
4 varianter
61,00 kr
24,40 kr / kg
Rating: 4.4/5(275)